Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
61 hodnocení
5
57x
4
1x
3
1x
2
1x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Dobrá cena rychlost dodani
+ Nákup proběhl poprve, vše perfektní. Prodejce reagoval na požadavek urgentnostiho odeslání, musim vřele poděkovat.
+ Kvalita produktu výborná, velikost odpovídá deklarovaným tabulkám.
+ Opět se rada vrátím.
+ Rychlost obchodu
+ Vše proběhlo bezpečně a rychle
+ Velmi dobrý obchod. Kalhotky mají pěkný střih, dobře se nosí a dobře plní svoji funkci. Později budu ješte přikupovat. Mohu všem doporučit.
+ dobré ceny
+ rychlé odeslání
+ Rychlé, spolehlivé, bez jakýchkoliv problémů
+ Není nutné dodávat víc
Nic negativního se nevyskytlo
+ Dobré ceny.
+ Neslibovali zázraky.
- Když je na balíčku napsán název obchodu MensesKalhotky, tak to není moc diskrétní :(
spokojenost
+ Vypadají hezky, jsou pro dceru, ještě nevyzkoušela.
+ rychlé dodání
e-mailova podpora reaguje velmi rychle a aji zboží my bylo dodáno hodně rychle
+ Velice ochotní s pomocí výběru velikosti.
+ Pěkně kalhotky i plavky doporučuji.
Super
+ Rychlost dodani...
Rychle dodani, zadny problem...
rychlé doručení a komunikace
+ rychlost dodání
+ levné a kvalitní kalhotky
+ komunikace
s obchodem jsem velice spokojená, velmi rychle mi dodali zboží a líbí se mi možnost výběru levných obyčejných kalhotek nebo dražších, ale kvalitních z ČR
+ Zatím není co hodnotit
- Balíček už několik dní leží na depu v Brně
Dobrý den,
velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s přepravní společností. Vaši objednávku jsme předali k přepravě hned následující pracovní den (t.j. 9.6.2025) po objednání.
Bohužel už neovlivníme, zda a kdy bude zásilka doručena. Obvyklá doba dodání bývá do dvou pracovních dnů od předání.
Vzhledem k tomu, že Vaše zásilka stále nebyla doručena, po prověření zásilku pošleme znovu.
Ještě jednou se omlouváme za zdržení doručení přepravcem.
S pozdravem,
Tým MensesKalhotky.cz
Nemám co vytknout . Kalhotky jsou pěkné , sedí s fungují :-)
Doporučuji
Celková spokojenost jak s obchodem tak i se zbožím
- Velikosti neodpovídají tabulce,podle tabulky bych měla mít xxl podle skutečnosti by stačilo L
Skvělá komunikace, dodání i zboží.
